Jak to začalo

Zrajeme
více než 15 let

Do sýrů jsme se zamilovali již v roce 2007, kdy jsme otevřeli ve Frýdku-Místku první voňavý obchůdek. Vzhledem k tomu, že labužníků a milovníků dobrého jídla stále přibývá, rozrůstá se také síť našich poboček Boutique GURMÁN po celé České Republice. Naším posláním je poskytnout vám jedinečný gurmánský zážitek.

Popis společnosti

Profesionální, osobní
a vstřícný přístup

Boutique GURMÁN jsou obchůdky plné nejen kvalitních sýrů, ale také vína, uzenin a delikates z celého světa. Unikátní projekt vznikl ve Frýdku-Místku před více než 15 lety a od té doby se stále rozrůstá. Naši hlavní nabídku tvoří sýry z Holandska, ale najdete u nás také tradiční sýry z ostatních evropských sýrových destinací jako Francie, Itálie, Španělska či Švýcarska. Nabízíme vína z nejkrásnějších vinic Španělska, Itálie i Čech a Moravy, delikatesy z celého světa a to nejlepší gurmánské vybavení. Velmi si zakládáme na profesionálním a zároveň osobním a vstřícném přístupu k našim zákazníkům.

Kam směřujeme

Rozšiřujeme
sítě prodejen

Vize je obraz budoucnosti a naší vizí je vytvořit největší franšízovou síť v oboru po České Republice. Největší zastoupení sítě máme v Moravskoslezském kraji, kde naši úspěšní franšízanti vlastní vícero poboček Boutique Gurmán. Našim cílem je expandovat i do jiných krajů a měst a dostat se tak do povědomí lidí, kteří mají ambice a předpoklady pro franšízové podnikání. Společně tak vybudovat fungující síť sýráren, pro které je prioritou maximální profesionalita a uspokojení potřeba zákazníka.

Podstata konceptu

Boutique Gurmán

Degustační způsob prodeje

V sýrárnách Boutique Gurmán jsou prodavači odborníky. Nejen, že o nabízeném zboží znají veškeré podrobnosti, ale umí sýry i originálně nabízet. To znamená, že pokud si zákazník přeje koupit sýr, může ho nejprve ochutnat. Lépe se zorientuje v nabídce sýrárny a dokáže si pak i vybrat, co mu nejvíce chutná.

Dárkové krabice a balíčky

Ideální dárek pro členy rodiny, krásná pozornost pro obchodní partnery, dárek pro přátele či známé. Tak takový je náš dárkový koš nebo balíček či nově krabice. Zákazník si sám vybere, co chce do něj vložit a za jakou cenu jej chce mít. Sýraři dokážou vykouzlit nádherné balíčky a zkombinovat sýry s vínem a dalšími delikatesami. Koš může být čistě sýrový, mohou v něm být lanýže nebo špičkové klobásy. Sortiment si zájemci mohou prohlédnout na stránkách Boutique Gurmán vemena.cz a pak už stačí jen vybírat.

Catering

Pro všechny gurmány, hostitele, svatebčany, oslavence, majitele firem, restaurací či penzionů sýraři Boutique Gurmán rádi připraví obložené mísy či tolik oblíbená zrcadla. Jsou plné nejlepších sýrů, oliv, maďarských či francouzských klobás, pršutu a dalších delikates. Obložená zrcadla se hodí pro každou příležitost. Od rodinné oslavy, svatby, promoce až po firemní večírek. Sýraři je připraví přesně dle přání zákazníka a doplní vše vhodným vínem.

Degustace

Sýraři Boutique Gurmán připravují zájemcům degustace. Snoubí na nich víno se sýry a delikatesami. Oblíbená je například Italská degustace, na které připravují salát Capresse, pečou italskou Focacciu, krájí pršuta, rozřezávají velký Parmazán a nabízí další italské sýry a víno. Degustace se může konat v sýrárně, v restauraci, v penzionu, na rodinné oslavě, na svatbách či jiných společenských událostí

FRANŠÍZING

Přidej
se k nám

AKTUALITY

Sleduj
nás
na sítích

KONTAKT

Boutique GURMÁN s.r.o.

Dobratice 283, 739 51
IČ: 28643500, DIČ: CZ28643500

MANAŽERKA BOUTIQUE GURMÁN

Zuzana
Hurníková