Boutique Gurmán

Franšízing

Boutique Gurmán je řetězec prodejen, který nabízí ty nejlepší evropské sýry, převážně z Holandska, Francie, Itálie a Slovenska.

 

Franšízování společnosti Boutique Gurmán představuje výbornou příležitost pro investory, kteří se chtějí zaměřit na prodej nejvyšší kvality sýrů, vín a delikates. S více než 14 existujícími prodejnami po celé České republice, poskytuje společnost kompletní podporu pro franšízanty při zakládání a provozování nových prodejen.

Co znamená franšízing u Boutique Gurmán?

Franchising nabízí skvělou příležitost pro ambiciózní a talentované jedince, kteří chtějí vstoupit do světa podnikání se vším odhodláním. Pomocí spolupráce na budování již zavedené a důvěryhodné značky, může franchisant využít jedinečné příležitosti pro rozvoj svého podnikání.

 

Je zodpovědností franchisanta vést denní provoz své prodejny, přičemž centrála poskytuje podporu formou zavedených systémů a procesů, aby společně zajišťovali další růst podnikání. U Boutique Gurmán je pro všechny franchisanty kladen důraz na dodržování našich standardů, ale zároveň poskytujeme i nadstandardní služby, jako je provozní podpora, školení a trénink na vysoké úrovni. Můžeme se pochlubit vynikajícím dodavatelským řetězcem a nabízíme výhody marketingového plánu.

 

Franchising rozhodně není lehkou volbou. Podobně jako u jakéhokoli podnikání, vyžaduje mnoho úsilí, odhodlání a finančních investic. Pokud však vlastníte tyto prvky a jste ochotni je vložit, máte možnost vybudovat úspěšný a prosperující podnik s Boutique Gurmán.

Proč právě Boutique Gurmán?

Boutique Gurmán nabízí skvělou značku, vysokou úroveň podpory a vyzkoušený obchodní model, který je oblíbený u spotřebitelů.

Co Boutique nabízí franchisantům

Financování a investice

Co očekáváme
od franšízanta?

Stát se franšízantem Boutique Gurmán určitě není pro každého a proto si chceme být jistí správným výběrem. Naše podmínky nejsou jednoduché, jelikož provozování prodejny vyžaduje mnoho dovedností.

 

I když není potřeba mít zkušenosti s potravinářským průmyslem, je důležité, abyste měli odhodlání, vášeň a chuť vést své podnikání neustále dopředu.

Jaký by franšízant
měl být?

Při správě velkého týmu lidí budou vaše vůdčí schopnosti velmi užitečné.

Budete komunikovat se zaměstnanci, zákazníky, komunitou franšízantů a vedením společnosti.

Komunikace se zákazníky bude na denním pořádku, empatie vůči nim je velmi důležitá.

Budete se pohybovat v podnikatelském prostředí v regionu a angažovat se v rámci společenských aktivit.

Základní znalosti financování podniku se vám budou hodit.

Franchisa Boutique Gurmán je určena všem, kteří rádi a dobře jedí.
Baví je gastronomie a jsou nadšení z kvalitních potravin

Jak vypadá celý proces?

Při zvažování spolupráce a otevření nové pobočky Boutique Gurmán se postupuje následovně:

Boutique Gurmán

Máte zájem?

Vyplňte formulář a sdělte nám více informací nebo zavolejte kvůli předběžné analýze pokud jste se rozhodli vstoupit do programu Franšízing.

  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA od společnosti Google – Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby

  AKTUALITY

  Sleduj
  nás
  na sítích

  KONTAKT

  Boutique GURMÁN s.r.o.

  Dobratice 283, 739 51
  IČ: 28643500, DIČ: CZ28643500

  MANAŽERKA BOUTIQUE GURMÁN

  Zuzana
  Hurníková