Výběrové

Sýry

Nejlepší sýry
z celé Evropy

Naši hlavní nabídku tvoří sýry z Holandska, ale najdete u nás také tradiční sýry z ostatních evropských sýrových destinací jako Francie, Itálie, Španělska či Švýcarska. Kravské, kozí i ovčí sýry nabízíme v nejvyšší kvalitě a zároveň největším výběru. Najdete u nás také sýrové speciality, které jinde nekoupíte. Naše sýrařky a sýraři vám rádi dají ochutnat a doporučí kvalitní víno, lahodný dip nebo jinou specialitu, která chuť skvěle doplní.

"Nejširší výběr mistra sýraře na jednom místě. Sýry kravské i kozí v gramáži dle vaší volby. "

Lahodná vína
ze Španěska, Francie,
Itálie i Moravy.

Nabízíme vína z nejkrásnějších vinic Španělska, Francie, Itálie i Čech a Moravy. Specialitou jsou francouzská vína herců Pierra Richarda nebo Gerarda Depardieu. Prosluněné dny, při kterých hrozny zrají, ucítíte v bio a biodynamických vínech ze španělských regionů Levante, La Mancha nebo Katalánska. Spolupracujeme s moravskými vinařstvími Šalša, Hrozínek a pěstitelskou stanicí Ampelos. Každý milovník kvalitních vín si u nás přijde na své.

"Pro všechny milovníky vína jsme připravili jen to nejlepší. Pokud ale neholduješ alkoholu, vyber si třeba limonádu, energetický nápoj Erebos, nebo skělou mafiánskou kávu. "

Kvalitní

Vína

Nevšední

Delikatesy

Speciality, díky kterým
bude vaše pohoštění
dokonalé.

Speciality z celého světa i regionální potraviny. Ochutnáte u nás vyhlášené italské uzeniny Levoni, francouzské paštiky, sušené  klobásky, istrijský pršut nebo pančetu. Vyzkoušet můžete lanýže a lanýžové speciality Zigante Tartufi, chilli papričky různých druhů, forem a pálivosti ChilliDoctor nebo pravý kaviár z jesetera. Na své si přijdou také milovníci sladkostí,  čokolád, čokoládových krémů a výběrových džemů. Z rodinného Řeznictví U bobra k nám vozí vyhlášené raškovické bobroty. Při výběru specialit si zakládáme na kvalitě a naše produkty neobsahují přidané konzervatny a chemii. Aby vaše servírování bylo nejen chutné, ale také krásné na pohled, nabízíme to nejlepší gurmánské vybavení.

"Ať už hledáte výborné dipy a omáčky k sýrům, olivy, lanýže, nebo něco na křup, jsi tady správně."

AKTUALITY

Sleduj
nás
na sítích

KONTAKT

Boutique GURMÁN s.r.o.

Dobratice 283, 739 51
IČ: 28643500, DIČ: CZ28643500

MANAŽERKA BOUTIQUE GURMÁN

Zuzana
Hurníková